dopřejte si profesionální masáž!

V Lotus Wellness se specializujeme na tyto druhy masáží

zdravotní masáž

Zdravotní masáž je prováděna masérem (masérkou), držitelem akreditace ministerstva zdravotnictví pro provádění léčebných masážních procedur. Takto vzdělaný masér – terapeut může provádět masážní techniky u klientů, kteří trpí bolestmi pohybového aparátu, či mají jiné zdravotní potíže a je kompetentní osobou pro posouzení, kdy je vhodné masáž zařadit, případně kdy je vhodné klienta odeslat k lékaři.

čínská masáž tuina

Tuina masáž je metoda tradiční čínské medicíny stará několik tisíc let. Působí nejen se svaly, šlachy a měkké tkáně, ale také systém akupunkturních drah a bodů. Působí na klouby, páteř, hluboké svaly a ovlivňuje funkce vnitřních orgánů a endokrinního systému. Účinky Tuina masáže jsou často přirovnávány k účinkům akupunktury, nicméně Tuina je odlišná, díky svým manuálním technikám. Má regenerační a preventivní účinky. Efekt je ulevující, dluhodobý a výrazně povzbuzující.

Relaxační masáž

Odstraňuje únavu a stres, navozuje pocity relaxace, pohody a klidu, ulevuje, hýčká a pomáhá zregenerovat Vaše tělo.

masáž baňkami

Jedná se o proceduru, která uvolňuje ztuhlé tkáně, tzn. podkoží, svalstvo, šlachy, fascie a další měkké tkáně. Principem podtlaku tkáně odlepuje od sebe a významně je prokrvuje. Baňkování pomáhá odplavit z těla toxiny a škodliviny, které mají negativní vliv jak na pohybový aparát, tak na celý organismus. Tím podporuje regeneraci, látkovou výměnu, posiluje imunitu a mírní bolest. Působí do hloubky, regeneruje organismus, je příjemná, má relaxační a regenerační účinky.