dopřejte si profesionální masáž!

V Lotus Wellness se specializujeme na tyto druhy masáží

masáže tuina – čínské léčebné masáže

Tuina masáž působí nejen se svaly a šlachy, ale především na systém akupunkturních drah a bodů a na fasciální systém měkkých tkání. Pracuje i s klouby a páteří, s hlubokým svalstvem a dokáže ovlivnit i funkce vnitřních orgánů. Účinky Tuina masáže jsou často přirovnávány k účinkům akupunktury, nicméně Tuina je odlišná, díky svým manuálním technikám. 

Tuina masáž lze provádět jako celotělová, nebo jen na vybraných částech. Má silné regenerační a preventivní účinky. Efekt je ulevující, dluhodobý a výrazně povzbuzující. Ulevuje od bolestí a podporuje celkové zdraví.

Tuina, není masáž v pravém slova smyslu. Tuina je léčebná metoda tradiční čínské medicíny stará několik tisíc let!

Sportovní a rekondiční masáže

Tyto masáže účinně a rychle pomáhají k úlevě a uvolnění svalů, šlach, úponů, měkkých tkání a fascií. Pomáhají při řešení potíží celého pohybového aparátu. Přispívají ke zlepšení fyzického i psychické kondice a celkového zdraví. Slouží také k regeneraci po sportu a ke zvýšení fyzické i psychické výkonnosti. Dále k regenraci po úrazech či chronický obtížích pohybového rázu. V neposlední řadě pomáhají ke zlepšení vzhledu celého těla. Hlavním účinkem rekondičních masáží je odplavování metabolických látek ze svalů a podpora jejich regenerace, stimulace lymfatického systému, prokrvení masírovaných tkání a zlepšení hybnosti kloubů.

Relaxační masáže

Odstraňují únavu a stres, navozují pocity pohody a klidu, ulevují od nepohody, hýčkají, pomáhají zregenerovat Vaše tělo.

Baňkování

Jedná se o proceduru, která uvolňuje ztuhlé tkáně, tzn. podkoží, svalstvo, šlachy, fascie a další měkké tkáně. Principem podtlaku působí na tkáně, které tímto odlepuje od sebe a významně prokrvuje. Baňkování pomáhá odplavit z těla toxiny a škodliviny, které mají negativní vliv jak na pohybový aparát, tak na celý organismus. Tím podporuje regeneraci, látkovou výměnu, výživu tkání a struktur, posiluje imunitu a odstraňuje bolest. Působí do hloubky, regeneruje organismus, je příjemné, má relaxační a regenerační účinky.